Зустріч з письменницею

8 листопада напередодні гарного свята, Дня української писемності та мови, бібліотека запросила в черговий раз нашу улюбленицю, запорізьку письменницю, лауреатку літературної премії «Коронація слова», пані Ярославу Дегтяренко. 

Пані  Яся прийшла до нас з презентацією нового історичного роману «Зраджений гетьман». У літературному вечорі взяли участь вихованці ліцею «Захисник» та шанувальники творчості письменниці. Хлопці взяли активну участь у беседі з  пані Дегтяренко з історичних тем, які були висвітлені у її творах «Лицарі Дикого Поля», «Між двох орлів», «Зраджений гетьман».

В обговоренні книги взяла участь голова читацької ради бібліотеки Людмила Гармаш. Їй настільки сподобався роман, що без емоцій вона не могла переказувати, а то й цитувати уривки з книги.

Активним учасником співбесіди був рідновір пан Вадим Божевой-Литвинов. Він теж щирий шанувальник творчості пані Ярослави.

Зустріч пройшла у форматі цікавого душевного та творчого спілкування.

Працівники бібліотеки, читачі та вихованці ліцею щиро дякують пані Ярославі за зустріч і цікаву розповідь. Усі ми бажаємо молодій письменниці надалі успіхів та творчих здобутків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *