з днем працівників освіти!

Шановне шляхетне добірне товариство ліцею “Захисник”!
Сьогодні ми висловлюємо вдячність та велику повагу всім тим, хто навчає та виховує майбутнє нашої Держави! Тим, хто своєю щоденною кропіткою працею, педагогічним талантом, своєю громадянською позицією та любов’ю до Батьківщини сприяє формуванню майбутньої української нації – гарантії міцної та успішної України.
Незважаючи на невеликі зарплати та побутові негаразди, пандемії та нескінченні експерименти, необґрунтовану дискредитацію в ЗМІ та соціальних мережах ми лупаємо ту скелю та закладаємо потужний фундамент успішності й надії в нашу молодь.
Сьогодні ми із теплотою у серці та глибокою вдячністю згадуємо і своїх вчителів та вихователів, які сіяли зерна знань в наші голови та добро у наші серця. Дякую вам, мої суворі та поблажливі вчителі за терпіння і теплоту.
Наша праця не оцінюється одразу та нам не варто сподіватись на миттєву вдячність від учнів. Нагородою для нас є успіх наших випускників, розуміння безпосередньої причетності до нього та іноді коротеньке «Дякую!».
Тож, ДЯКУЮ вчителям і офіцерам-вихователям, прибиральницям і кухарам, керівникам гуртків та секцій, лікарям і медичним сестрам, робітникам та сторожам ліцею «Захисник»!
Здоров’я вам, щастя, кохання й добробуту! Із святом вас, освітяни!
Життєвих успіхів – ліцеїстам, гордості за своїх дітей – батькам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *