З днем працівників освіти!

Сьогодні, 28 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, в одному з красивих закладів нашого міста відбувся урочистий захід, присвячений чудовим людям, що присвятили роботі з дітьми своє життя, які дарували їм не тільки знання, а й свою любов, – нашим освітянам.

На святковому заході були присутні наші ліцеїсти, які, як завжди, були окрасою урочистостей, вперше в такому заході приймали участь і наші першокурсники.

На святі були присутні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Вони теплими словами привітали всіх зі святом та відзначили благородну працю освітян нагородними знаками, Грамотами і Подяками МОН, Почесними грамотами, нагрудними знаками «Відмінник освіти» та обласними преміями.

Свої вітання та вдячність педагогам висловила також голова Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Надія Гринь. Найбільш активні члени профспілки нашої області були нагороджені почесними знаками та грамотами.

Після офіційної частини привітань та нагороджень на гостей чекав святковий концерт, який підготували артисти Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара.

Наостанок театрали побажали працівникам освіти міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності, миру та злагоди. А промову Олександра Старуха, який сказав, що: «…ми звільнимо всі наші міста! Перемога за нами! Слава Україні!» – супроводжували гучні оплески! 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *