Як протидіяти інформаційним атакам в сучасному медіапросторі

Interlink Academy в рамках проекту “Медіаграмотність в регіонах України” (спільний проєкт Іnterlink Academy,Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew та факультету іноземної філології ЗНУ)

8 листопада 2019 року в Запорізькому ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник” під кервіництвом доцента кафедри теорії та практики перекладу Націонльного університету “Запорізька політехніка” Тарасенка К. В. відбувся тренінг з медіграмотності “Як протидіяти інформаційним атакам в сучасному медіапросторі”, цільовою авдиторією якого були учні старших класів ліцею.
Метою тренінгу було: формування поглибленого розуміння ролі інформації в сучасних умовах, значення засобів мас-медіа та інформаційних технологій в керуванні масовою свідомістю; підготовка громадянського суспільства до захисту від маніпуляцій свідомістю та пропаганди під час інформаційних війн; розвиток критичного мислення щодо інформації, навичок для збору та аналізу достовірної інформації.

Майбутні захисники Вітчизни та їх викладачі навчилися протистояти інформаційним атакам, захищати себе від маніпуляцій та застосовувати навички критичного мислення при роботі з інформацією. Атмосфера тренінгу була дуже доброзичливою та співпраця виявилася дуже плідною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *