Візит до військової частини 3029

8 жовтня на території центру підготовки підрозділів військової частини 3029 провели День відкритих дверей для учнів ліцею КЗ «ЗОЛ «Захисник», державного навчального закладу «Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземної мови» та селищних шкіл Новоолександрівки, Веселянки та Юліївки.
Під час екскурсії територією військової частини учням розповіли про побут військовослужбовців та особливості несення служби в лавах Національної гвардії України. Зокрема гвардійці підготували для дітей виставку військової техніки, яка використовується гвардійцями під час несення служби. Під пильним наглядом інструкторів, усі охочі мали можливість перевірити свої здібності у використанні військової техніки та дізнатися її призначення і бойові можливості.
Офіцер відділення психологічного забезпечення розповів про комплекс спеціальних вправ «Тімбілдінг» для згуртованості та командної роботи.
Фахівці з тактичної медицини провели для школярів заняття з надання першої домедичної допомоги, на яких вони дізналися, яким чином слід використовувати джгут-турнікет при кровотечі.
Оркестр частини виконав для гостей декілька музичних творів патріотичного спрямування.
На завершення гвардійці провели агітацію і розповіли про переваги військової служби за контрактом та навчання в Національній Академії Національної гвардії України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *