Вітаємо з початком навчального року!

01.09.2021. Ліцей “Захисник”. На урочистому шикуванні, присвяченому початку нового навчального року курсантів вітали викладачі та працівники ліцею, представники міської ради та батьки.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника військового комісара з морально-психологічного забезпечення Запорізький обласний ТЦК та СП майор Владислав Чумак у своєму вітальному слові побажав ліцеїстам продуктивного навчального року та успіхів у військовій справі.
«У кожній людини є мрія. Якщо ви тут, ваша мрія – армія, сильна, обороноздатна Україна. Поруч з вами – ваші викладачі, які пройшли тяжкий військовий шлях. Більшість з них – учасники бойових дій на Сході. То ж бажаю вам бути гідними однострою, який ви одягнули. Несіть з честю військове звання», – наголосив Владислав Чумак.
Також на виконання наказу військового комісара Запорізького обласного ТЦК та СП – начальника Запорізького гарнізону полковника Геннадія Яременко, ліцеїсти, які були задіяні до проведення урочистого проходження на честь 30 річниці незалежності України, були нагороджені грамотами.
Закінчились урочистості вже традиційним виконанням Маршу Нової Армії та першим дзвінком, який дав кадет першого курсу ліцею.
А ми ще раз вітаємо всіх, хто сьогодні почав навчальний рік!
З Днем Знань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *