Вітаємо ліцей з 2 місцем серед шкіл Запоріжжя з облаштування класу безпеки

Питання безпеки сьогодні надзвичайно важливе. Тому за ініціативи МВС, ДСНС та МОН України в українських школах створили проєкт – «Клас безпеки», мета якого – створення безпечних умов для учасників освітнього процесу.

Ліцей «Захисник» попри всі труднощі намагається створити відповідні умови для навчання за наданими рекомендаціями. З цією метою в укритті закладу було створено Клас безпеки, де в майбутньому учні матимуть змогу навчатися основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Адже ми віримо, що буде перемога, і наші учні обов’язково повернуться за парти, тож подібні знання для них будуть необхідними.

Вдячні за титанічні зусилля в облаштуванні класу всім працівникам ліцею! Бо саме вони зробили кімнату такою, яка відповідає всім нормам, де могли б перебувати та навчатися ліцеїсти. У приміщенні є все необхідне обладнання, навчальні матеріали, проведені мережа «Інтернет», додаткове та аварійне освітлення.

Нещодавно ліцей відвідали представники ДСНС у Запорізькій області та дали експертну оцінку Класу безпеки. За висновками комісії, ліцей «Захисник» отримав почесне друге місце серед шкіл Запоріжжя з облаштування спеціалізованої кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *