Відповіді на найпоширеніші запитання

З якого віку діти можуть вступити до ліцею?

Після 9 класу

Скільки років у вас навчаються діти?

Термін навчання у ліцеї становить 2 роки і розподіляється на 2 курси: перший курс – 10 клас, другий курс – 11 клас

Чи отримують учні якусь спеціальність після закінчення ліцею?

Ні. Випускники ліцею отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту державного зразка і направлення командування ліцею, з урахуванням результатів навчання та особистих здібностей юнака, до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Чи можна вступити до ліцею після 10 класу одразу в 11 клас?

Ні, в ліцей приймають тільки після 9 класу. Набір відбувається тільки в 10 клас.

Дівчата можуть вступити до ліцею?

Ні

Чи буде день відкритих дверей?

На жаль, у зв’язку з крантином, в цьому році дня відкритих дверей не буде

Коли можна приїхати, щоб написати заяву на вступ?

Заяву потрібно писати тоді, коли у вас зібрано всі документи. У звязку з дотриманням карантинних заходів, просимо писати заяви вдома (зразок заяви вступника, зразок заяви батьків)

Коли потрібно починати збирати документи, скільки діють медичні довідки?

Ви вже можете починати збирати документи. Всі медичні довідки, датовані 2021 роком, будуть дійсними.

До якого числа приймають документи?

До початку вступних іспитів, орієнтовно до середини червня.

Чи є якісь пільги для вступу?

Згідно діючого Статуту перевага в зарахуванні надається юнакам з числа дітей-сиріт; дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків; дітей з багатодітних сімей (віком 15-16 років) за умови позитивного складання вступних іспитів

Чи потрібен саме сертифікат від нарколога та психіатра?

Ні, підходить звичайна безкоштовна довідка від нарколога та психіатра, в якій буде вказано, що дитина не перебуває на обліку. Сертифікат так само підходить, але немає сенсу витрачати на нього гроші

В чому особливість вашого навчального закладу?

Навчальна, виховна, класна, позакласна робота в ліцеї “Захисник” організована згідно з відповідними програмами, положеннями та державними стандартами освіти з урахуванням специфічних завдань, поставлених перед ліцеєм. Військово-патріотичне виховання, формування оборонної свідомості ліцеїстів здійснюється у процесі виконання ними розпорядку дня, шляхом ознайомлення з життям, бойовими традиціями та історією Збройних сил України, набуття ліцеїстами теоретичних знань і практичних навичок з допризовної підготовки. При цьому враховується необхідність підготовки ліцеїстів до прийняття військової присяги та виконання Статутів Збройних сил України.

Підкажіть будь ласка, що це за картка форми 25 ю, і де її брати?

Така форма необхідна для постановки на облік у військкоматі. Вона може бути 25 ю – юнак або 25 п-підліток. Якщо юнак ще не стоїть на обліку (не має приписного свідоцтва), то в перелік документів потрібно просто покласти порожню форму 25 ю (її можна взяти в школі в мед. кабінеті, у вашого сімейного лікаря або скачати з інтернету)