Урок мужності з нагоди Дня Захисника і Захисниць України

Сьогодні у закладі проходив Урок мужності, присвячений Дню захисників і захисниць України та посвяті в ліцеїсти першокурсників.

Сьогодні під час урочистостей у Запорізькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» перший заступник голови обласної ради Людмила Любім представила нового керівника закладу – полковника Руслана Кульку.Руслан Кулька за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм”. Раніше працював у “Захиснику” на посаді заступника начальника ліцею з навчальної роботи.

З нагоди свята спеціальні військові звання отримали заступники командирів взводів та командири відділень. А наприкінці урочистостей маршем на чолі із своїми командирами пройшли юні військові. Музичний супровід забезпечив військовий оркестр військової частини 3029 Національної гвардії України імені героя України Богдана Завади (начальник оркестру – Ігор Ромалійський).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *