Україна — переможець Євробачення-2022

Боже, як же нам була потрібна ця перемога! Хай говорять, що це лише пісенний конкурс, проте переможця тут визначають саме глядачі. А тому перше місце Kalush Orchestra — це насамперед потужний меседж, що світ з нами.

Після блискучого виступу наших музикантів у півфіналі букмекери вже прогнозували перемогу нашому гурту. Але, як відомо, прогнози не завжди підтверджуються. І от, врешті-решт, фінал.  Kalush Orchestra виступає під номером 12. Виступ неймовірний, підтримка зали, емоції зашкалюють. Відразу після закінчення виступу соліст гурту Олег Псюк звертається до глядачів:  «Я прошу всіх вас: будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть «Азовсталі» просто зараз».

І байдуже, що ще на початку конкурсу організатори заборонили нашим музикантам робити акцентовані заяви відносно війни. Заклик Олега прозвучав на всю 200-мільйону аудиторію Євробачення. І вони відгукнулися на цей заклик в кілька разів збільшеною активізацією пошуку в Google за запитами «Маріуполь» та «Азовсталь». Так, шановні, тут гинуть люди, тут війна. Може хтось про це ще не знає на 81-й день?

Далі настали важкі хвилини очікування. За таке «грубе порушення» правил Євробачення наших музикантів могли б дискваліфікувати. Та байдуже! Адже саме на ці слова чекали від наших музикантів мільйони українців.

Просто під час конкурсу надійшло пояснення від організаторів: «Ми розуміємо глибокі почуття, які  в даний момент викликають події в Україні, і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, що висловили підтримку українському народові, носять гуманітарний, а не політичний характер». Ну, дякуємо за розуміння…

Далі — голосування і оголошення оцінок. Після голосування професійного журі Kalush Orchestra лише четверті з результатом 192 бали. Слово за глядачами. І ось він вирішальний момент — 439 балів дають Україні європейські шанувальники музики. У Kalush Orchestra 631 бал, і вони на цілих 165 пунктів випереджають музикантів із Великої Британії, що посіли другу сходинку.

Все! УКРАЇНА — ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЄВРОБАЧЕННЯ-2022!!! Неймовірне «Слава Україні!» від Kalush Orchestra і таке ж неймовірне «Героям слава!» від глядачів! І наша Stefania, яка стала певним символом героїчної боротьби українців, звучить на біс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *