Оцінка індивідуальних професійно-психологічних якостей вступника

Що таке професійно – психологічний відбір вступників до ліцею?

Отже, дорогий друже – ти вирішив стати Ліцеїстом. Не дивно, що тебе, мабуть, цікавлять та бентежать майбутні  випробування. І якщо з іспитами з навчальних дисциплін  все більш-менш  зрозуміло, то термін «професійно-психологічний відбір» – ти, можливо, чуєш вперше.

Що це таке і навіщо він потрібний? Спробуємо розібратися…

Життя новоспечених ліцеїстів хоча і є дуже цікавим та насиченим, але, разом з тим, може бути наповнене  стресами та психічними навантаженнями. Новий спосіб життя, умови побуту, відірваність від батьків, жорстка дисципліна… Перелік можна продовжувати і продовжувати. І ми маємо бути впевненими, що ти готовий  до цих навантажень, що вони не стануть для тебе надмірними. Для того щоб тобі було комфортно навчатися в нашому ліцеї – спеціалісти психологічної служби навчального закладу максимально намагатимуться підтримати та допомогти тобі під час адаптації до умов ліцейського життя. Саме тому, нам потрібно краще пізнати тебе як особистість.

Ну і, звичайно, навчання в ліцеї передбачає неабиякі інтелектуальні навантаження. Тому ми будемо перевіряти також твої здібності до аналітичного мислення, пам`ять та загальний розумовий розвиток.

Але не нервуйся, все це зовсім не страшно та не потребує ніякої додаткової підготовки. Просто будь уважним до завдань та щиро відповідай на запитання – і ти обов`язково впораєшся. Щасти тобі, друже!