Простір толерантності

З 7.11.2022 по 10.11.2022 на базі Krzyżowa Foundation for Mutual Understanding in Europe (Польща). Громадська організаця Освітній центр “Простір толерантності” , «Київський освітній центр «Простір толерантності» ініціювала участь 31 учасника з України, Польщі, Чехії , Німеччини, який відбувся в рамках проєкту “Uprooted”/ «Викорінені. Історії дітей, викрадених під час Другої світової війни . Проєкт присвячений темі політики нацистського режиму на теренах сучасних Польщі, України та Чехії, зокрема викраденню і насильній германізації дітей із цих країн. Окрім історичного контексту ця тема розглядалась в контексті захисту прав людини та порушення їх владами недемократичних режимів». Вона набуває актуальності і сьогодні під час російсько-української війни, адже викрадення окупантами дітей набуло масового характеру.

Учасники заходу навчалися використовувати власну сімейну історію, щоб розвинути особисті зв’язки з темою, дізналися про можливості навчальної платформи, Post Bellum, яка допомогає порушити у всіх реаліях вищезазначену тему на уроках , позакласних заходах, реалізацію у дослідженні власних генеалогічних коренів. Важливим елементом було детальне познайомлення з новою виставкою про історію викрадених дітей та різними сценаріями її використання, відбувалося потужне спілкування та обмін досвідом з колегами з інших країн.

Маємо можливість продовжити наукове дослідження з вищеописаною темою з учнями, батьками, педагогічним колективом. Участь в проєктах такої тематики допомагає кожному вчителю реалізувати увесь потужний навчально-методичний комплекс досвіду на висвітлення, проникнення та втілення у навчальному процесі болюче сьогодення, з метою посилити найпотужніше у наших дітях – генетичний патріотизм. Мною, вчителем англійської мови, було реалізовано саме глибинний підхід до визначених тверджень, що вже є фундаментом кожного уроку.

Дякуємо компетентним колегам, тренерам і організаторам події, яка нас єднає навколо таких важких та актуальних питань, переможемо заради майбутнього, сьогодення та минулого України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *