Помстимося та відбудуємо!

– Які відчуття виникають при виді зруйнованого рашистськими ракетами закладу освіти? Страх та паніка?

– Ні!

– Демотивація і депресія?

– Ні! Ні! Ні! Серце наливається нестримною люттю, ненавистю та жагою помсти!

Нехай кожний росіянин побачить те саме в містах і дєрєвнях своєї клятої московщини! Весь світ має знати – ординці не люди! Кожний з них «хороший» чи поганий, тупий чи розумний винні у цьому злочині.

Не має в цивілізованих країнах взагалі поставати питання про «візи» чи «безвізи» для них. Вони мають сидіти за колючим дротом, ровом з ̶к̶р̶о̶к̶о̶д̶и̶л̶а̶м̶и̶ та за залізобетонною стіною, нехай денаціфіковують, демілітаризовують, катують, ґвалтують, вбивають та жеруть один одного в своєму скрепному лепрозорії!

А ми відновимо та зробимо свої школи ще кращими ніж були! І в цих, оновлених школах, залишимо фрагменти стін з уламками російських ракет та снарядів, а на уроках нашою рідною мовою будемо розповідати нашим українським дітям про хибну генетичну гилку розвитку людства на просторах Залісся.

Не мають наші українські учні з дитинства знати про радіус розльоту уламків, про дальності польоту та типи російських ракет; не мають вміти на звук визначати відстань до розривів від власних домівок, чути вдень і вночі жахливі звуки сирен повітряної тривоги; не повинні бачити світ крізь тріснуті та заклеєні скотчем вікна та дивитись на вчителя через монітор ноутбуку.

Ми спрямуємо всі наші педагогічні таланти на формування стійкої національної пам’яті в нашої молоді. Наші діти пам’ятатимуть ім’я кожного героя, який боронив Україну, але й кожного зрадника; знатимуть кожну країну, яка підставила нам своє плече та надала зброю для боротьби. Знатимуть й про кожну «глибоко стурбовану» країну та її очільників, про кожного герра чи фрау, містера чи місс, які шукали можливість «зберегти обличчя» для агресора, для яких «лише бізнес» і дешеві енергоносії, для яких не смердять російські гроші.

А вже наші діти понесуть цю пам’ять до своїх дітей, а ті далі – до своїх, й так на нескінченну кількість поколінь. Нехай горить вічним вогнем та рашистська федерація.

Помстимося та відбудуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *