Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 і масового штучного голоду 1921-1923 і 1946-1947 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях, де насипані великі колективні могили.

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. У нинішній війні рф переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років – знищення української ідентичності та української нації. І тоді, і нині росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Сьогодні в ліцеї була проведена виховна година на тему: «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *