З днем народження!

Вітаємо з днем народження! Урлапову Ніну Федорівну! Із днем народження вітаємо!Добра і радощів бажаємо,Здоров’я на усі літа,Хай в серці квітне доброта.Хай в небі сонце ніжно сяє,Веселка барвами заграє,Щебечуть солов’ї грайливоНа життя довге й щасливе!

» Read more

Вітаємо з днем народження!

З днем народження! бібліотекаря, Бенедик Галину Григорівну! У цей святковий деньПрийміть наші вітанняТа найщиріші побажання:Здоров’я, щастя та добра,Наснаги, успіхів, тепла.І повсякденно, повсякчасХай буде все у вас гаразд!

» Read more

З днем народження!

Вітаємо з днем народження! вчителя математики, Мусієнко Наталію Володимирівну! Хай будуть з вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро!

» Read more

З Днем Народження!

З днем народження вітаємо! Командира 14 взводу, Косого Олександра Петровича! Від всього серця ми бажаємоЩастя, радості, добра,Здоров’я, успіхів, тепла,Благополуччя та достатку,Щоб справи всі були в порядку.Хай усміхається життя,Та буде кращим майбуття.

» Read more

З Днем Народження

Вітаемо з днем народження  Василькову Валентину Степанівну З днем народження вітаємо,Всіх благ на світі бажаємо.Щоб добро вас окриляло,Нічого в житті не зупиняло. Мрії нехай збуваються,Добрі люди зустрічаються.Сонце в вікно вам яскраво всміхається,Удача ніколи не відвертається.

» Read more

З Днем Народження!

Вітаємо з Днем народження командира 13 взводу Вабниця Володимира Гуковича! Із днем народження вітаєм!Добра і радощів бажаєм,Здоров’я на усі літа,Хай в серці квітне доброта.Хай в небі сонце ніжно сяє,Веселка барвами заграє,Щебечуть солов’ї грайливоНа життя довге й щасливе!

» Read more

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження Анохіну Тамілу Борисівну! В святковий деньПрийміть вітанняТа найщиріші побажання:Здоров’я, щастя та добра,Наснаги, успіхів, тепла.І повсякденно, повсякчасХай буде все у вас гаразд!

» Read more

З днем народження!

Вітаємо з днем народження Гузієвату Юлію Сергієвну! Бажаємо гарних світлих днів та ночей зоряних й казкових, Щоб збулось все із ваших мрій, Здоров’я, миру, літ чудових! Хай усе погане відійде, Хай доля квітне і вирує, Життя хай щастя лиш несе, Душа ніколи не сумує!

» Read more
1 2 3 9