Як подолати гнів та агресію

Кожному знайоме відчуття люті та гніву, коли втрачаєш контроль над собою та поводишся так, що потім жалкуєш про свої вчинки чи сказані у запалі слова.

З днем народження!

Вітаємо з днем народження вчителя англійської мови Голубєву Наталію Іванівну! У радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя

» Читати далі

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Історія святкування Дня Європи Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. У 1997-1998

» Читати далі

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження Слиш Тетяну Іванівну! Усі найкращі побажання Сьогодні — в вашу честь: Натхнення, успіхів, кохання, Чудових перехресть, Сміливих планів, мрій здійснення, Щодня родинного тепла. Щоби здоров’я й довголіття В долонях доля піднесла!

» Читати далі

Ми пам’ятаємо…

Вихованці ліцею “Захисник” (23 взвод) згадують своїх героїчних предків – учасників Другої Світової війни! Пам’ятаємо. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться! Перемагаємо! http://www.zahisnik.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/0-02-0a-623a55f5ad3b176bda5fd5d07a48d8bb0dc2e58e19fbed0e92b27d501354b268_3a47b5dd.mp4

» Читати далі

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження лікаря ліцею Горусєву Зою Юріївну! Хай будуть з вами здоров’я та сила,Хай доля буде ласкава і щира!Щоб ніколи не знали ви втоми!Хай мир і злагода будуть у домі,Хай Господь дарує надію й теплоНа довгі літа, на щастя й добро!

» Читати далі

Вітаємо з днем народження!

Вітаємо з днем народження вчителя англійської мови Восковцову Ірину Вікторівну! Бажаєм вам квітів та мирного неба,Грошей та здоров’я ще більше, ніж треба.Хай доля вам щастя багато дає,Зозуля сто років життя накує.Хай справдяться мрії, здійсняться дива,Хай кругом від сміху іде голова,Достатку – у будні, в свята – подарунків,Гарних подій, доброти, поцілунків!

» Читати далі

З днем народження!

Вітаємо з днем народження командира 22 взводу Малого Ігора Олександровича! З днем народження вітаєм,Гори щастя вам бажаєм.В гаманці щоб були гроші,Друзів вірних та хороших,Мрій, що душу окриляють,Та від стресів позбавляють,Відпочинків цілий рік,Рівних вдачливих доріг.Хай здоров’я тішить вас,Буде міцним, як алмаз!

» Читати далі

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження вчителя фізкультури Ізотову Тетяну Анатоліївну! В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів і пісень!Від друзів – щирих привітань,Від зірок – здійснення бажань!Від сонця – світла і тепла,Щоб доля щедрою була!І не спинити часу лік,Нехай щастить весь довгий вік!

» Читати далі

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження командира 24 взводу Русанова Сергія Володимировича! Прийміть від душі наші щирі вітання,Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!Життя хай дарує чудові презенти,Яскраві емоції, щастя моменти.Щоб лихо до хати дорогу не знало,А доля Вам радість завжди дарувала!

» Читати далі

З днем народження!

З днем народження вітаємо Єфименко Людмилу Петрівну! Ми з днем народження вітаємоТа дуже щиро Вам бажаємоЗдоров’я, щастя і везіння,Натхнення, миру і терпіння. Кохання, спокою, надії,Щоби збулися Ваші мрії,А ще достатку і тепла,Благополуччя і добра.  

» Читати далі
1 2 3 13