Протягом тижня ми обговорювали інтернет-загрози, які чекають на нас під час роботи в мережі, дізналися про методи соціальної інженерії, про цифровий детокс, номофобію, крадіжку особистості, екран-вуайеризм, хеппіслепінг, хто такі овершерери, чому важливо не зловживати кількістю особистої інформації в соціальних мережах та як не стати жертвою інтернет-злочинців.
Разом ми створювали плакати, постери, кросворди та комікси, присвячені темі безпечного Інтернету та розробили Кодекс розумного користувача.
Пізнавальною та цікавою стала наша участь у Всеукраїнському уроці «Онлайн-синергія для найкращого Інтернету».
Підсумком тижня став Kahoot Chalange, де наші учні разом з 520 учнями європейських шкіл перевіряли свій рівень обізнаності щодо інтернет-загроз.
Не оминули обговорення проблеми безпеки і на уроках іноземної мови, адже знання іноземних мов допоможе також розпізнати загрози,що можуть трапитися нам у Всесвітній мережі. Повчальні відео з вправами, перевірка засвоєного за допомогою інтерактивних онлайн-платформ, використання улюблених гаджетів під час уроку, робота над груповими проектами та захист їх в класі зробили бесіду надзвичайно активною та продуктивною. А ще нашим вихованцям було запропоновано пройти онлайн-квест, який підготували їм наші партнери з Туреччини, та взяти участь у створенні однієї з букв для спільного з європейськими однолітками постеру: “Together for a Better Internet”. Дякуємо за активність 13,12 та 11 взводам! Будьте пильними і пам’ятайте завжди про свою безпеку!