«Education in Emergencies»

Протягом серпня 2022 року дружна команда нашого закладу за підтримки Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації взяла участь у проєкті «Education in Emergencies» / «Освіта у надзвичайних ситуаціях». Організатори проєкту ГО AirLight та Street Child UK (SCUK) потужно підтримали наш ліцей як матеріально-технічною базою, так і навчально-методичними рекомендаціями.

Спеціалісти проєкту провели тренінги за темами «Перша психологічна допомога», «Навчання щодо ризику вибухонебезпечних боєприпасів», «Соціально-емоційне навчання, як умова розвитку навичок та підтримки дітей і молоді», «Навчання через гру [LtP]», «Психологічне здоров‘я та психосоціальна підтримка (MHPSS)».

До онлайн заходів долучилася творча група у складі Восковцової І. В., Фарафонової М. О., Черкун В. Є., Максименко М.В., Прокудіна Т.М., Горенко Г.В., Дубиніна Н.М., Аверченко А.О., Венгерська Н.В., Левківська Т.В., Мусієнко Н.В., Дука С.В., а також ліцеїсти другого курсу, які взяли активну участь в обговоренні актуальних питань сьогодення під час тренінгу «Навчання щодо ризику вибухонебезпечних боєприпасів».

Вдячні організаторам проєкту за активну участь у житті нашого навчального закладу. Завдяки міцній координації ми впевнено рухаємося до якісних результатів у навчанні в умовах воєнного стану!

Шановні організатори, висловлюємо Вам щиру вдячність за надану можливість бути учасниками проекту ГО “ЕРЛАЙТ” та Street Child UK (SCUK).

Ваша активна участь у житті нашого навчального закладу є надзвичайно важливою та актуальною. Завдяки міцній координації ми впевнено рухаємося до якісних результатів у навчанні в умовах воєнного стану.

А ще в “Захисника” з’явився близький та надійний друг, чий високий професіоналізм, найвищої якості організаторські здібності дозволили нам отримати справжнє задоволення від спільної роботи та спілкування. Дякуємо Вам, наш неперевершений координатор добрих справ – пані Ірина Гладка!

Війна робить нас сильнішими, більш згуртованими. Україна переможе! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *