Досягнення в навчанні

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

РікПІБ ліцеїстаМісцеПредметПІБ вчителя
     
2007Майданський Ігор1історіяДубиніна Н.М.
2007Олійник Олексій2англійська моваГолубєва Н.І.
2007Картамишев Богдан3німецька моваГолубєва Н.І.
     
2008Овчаренко Ярослав2німецька моваГолубєва Н.І.
2008Бартиш Антон2українська літератураЧечель Л.М.
2008Бєлоусов Олексій3німецька моваГолубєва Н.І.
2008Рагозін Гліб3українська літератураГоренко Г.В.
2008Глянько Вадим3історіяДубиніна Н.М.
     
2009Гриб Анатолій1історіяДубиніна Н.М.
2009Долгов Євген2німецька моваГолубєва Н.І.
2009Зінченко Микола2українська літератураЧечель Л.М.
2009Смола Дмитро2українська літератураГоренко Г.В.
2009Кириленко Сергій2екологіяОнчева Л.П.
2009Борульник Владислав3українська літератураЧечель Л.М.
2009Білоус Дмитро3українська літератураГоренко Г.В.
     
2010Герасименко Руслан1українська мова 
2010Трусов Антон2українська література 
2010Борульник Владислав2українська література 
2010Бодня Владислав2іноземна моваКрицька О.В.
2010Дереза Євгеній2біологіяОнчева Л.П.
2010Єрьоменко Максим3фізикаКравець Т.І.
2010Рубаненко Дмитро3українська мова 
2010Боренко Олександр3історіяДубиніна Н.М.
 
 
   
2011Дзугожев Кашиф1англійська моваКрицька О.В.
2011Налапко Кирило2українська моваНазаренко І.О.
2011Трусов Антон2українська літератураГоренко Г.В.
2011Мосьпан Андрій2біологіяОнчева Л.П.
2011Боренко Олександр2історіяДубиніна Н.М.
2011Гнідий Максим3українська літератураЧечель Л.М.
2011Пишньов Олександр3українська літератураЧечель Л.М.
2011Мігунов Антон3фізикаКравець Т.І.
    
 
2012Дерев’янко Віктор2історія УкраїниДубиніна Н.М.
2012Дудаль Олександр2хіміяОнчева Л.П.
2012Швед Дмитро3біологіяОнчева Л.П.
2012Лєбедєв Володимир3українська моваНазаренко І.О.
2012Кірюта Артем3українська моваНазаренко І.О.
2012Куц Олександр3українська літератураЧечель Л.М.
2012Семенюк Євген3українська літератураЧечель Л.М.
2012Кравченко Віктор3українська літератураГоренко Г.В.
2015Піддубний Григорій 4фізикаКравець Т.І.
     
2016Николаєвський Аркадій 2Українська мова та літератураСкоробагатько К.В.
2016Шльончак Денис2БіологіяОнчева Л.П.
2016Рогожин Микита3Етнологія, Історія УкраїниДубініна Н. М.
2016Богданов Ростислав3Українська мова та літератураГоренко Г.В.

Всеукраїнські учнівські олімпіади(обласний етап)

2004Селютин В’ячеслав3(історія)Дубиніна Н.М.
     
2006Короткий Микита3(біологія)ОнчеваЛ.П.
          
2007Шекун Іван3(німецька мова)Голубєва Н.І.
     
2008Горпинич Святослав3(англійська мова) 
     
2009Чужиков Олексій3(німецька мова)Голубєва Н.І.
2009Овчаренко Ярослав3(німецька мова)Голубєва Н.І.
     
2010Чужиков Олексій3(німецька мова)Голубєва Н.І.
2014Швед Дмитро3(астрономія)Кравець Т.І.
2015Чубко Євгеній2(астрономія)Кравець Т.І.
2015Романов Владислав3(англійська мова)Восковцова І.В.
     
2016Фалькевич Вадим Геннадійович3(англійська мова)Восковцова І.О.