Досягнення в навчанні

Рік ПІБ ліцеїста Місце Предмет ПІБ вчителя
2004 Селютин В’ячеслав 3 історія Дубиніна Н.М.
2006 Короткий Микита 3 біологія Ончева Л.П.
2007 Шекун Іван 3 нім. мова Голубєва Н.І.
2008 Горпинич Святослав 3 англ.мова Голубєва Н.І.
2009 Чужиков Олексій 3 нім.мова Голубєва Н.І.
2009 Овчаренко Ярослав 3 нім.мова Голубєва Н.І.
2010 Чужиков Олексій 3 нім.мова Голубєва Н.І.
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

Рік ПІБ ліцеїста Місце Предмет ПІБ вчителя
         
2007 Майданський Ігор 1 історія Дубиніна Н.М.
2007 Олійник Олексій 2 англійська мова Голубєва Н.І.
2007 Картамишев Богдан 3 німецька мова Голубєва Н.І.
         
2008 Овчаренко Ярослав 2 німецька мова Голубєва Н.І.
2008 Бартиш Антон 2 українська література Чечель Л.М.
2008 Бєлоусов Олексій 3 німецька мова Голубєва Н.І.
2008 Рагозін Гліб 3 українська література Горенко Г.В.
2008 Глянько Вадим 3 історія Дубиніна Н.М.
         
2009 Гриб Анатолій 1 історія Дубиніна Н.М.
2009 Долгов Євген 2 німецька мова Голубєва Н.І.
2009 Зінченко Микола 2 українська література Чечель Л.М.
2009 Смола Дмитро 2 українська література Горенко Г.В.
2009 Кириленко Сергій 2 екологія Ончева Л.П.
2009 Борульник Владислав 3 українська література Чечель Л.М.
2009 Білоус Дмитро 3 українська література Горенко Г.В.
         
2010 Герасименко Руслан 1 українська мова  
2010 Трусов Антон 2 українська література  
2010 Борульник Владислав 2 українська література  
2010 Бодня Владислав 2 іноземна мова Крицька О.В.
2010 Дереза Євгеній 2 біологія Ончева Л.П.
2010 Єрьоменко Максим 3 фізика Кравець Т.І.
2010 Рубаненко Дмитро 3 українська мова  
2010 Боренко Олександр 3 історія Дубиніна Н.М.
 
 
     
2011 Дзугожев Кашиф 1 англійська мова Крицька О.В.
2011 Налапко Кирило 2 українська мова Назаренко І.О.
2011 Трусов Антон 2 українська література Горенко Г.В.
2011 Мосьпан Андрій 2 біологія Ончева Л.П.
2011 Боренко Олександр 2 історія Дубиніна Н.М.
2011 Гнідий Максим 3 українська література Чечель Л.М.
2011 Пишньов Олександр 3 українська література Чечель Л.М.
2011 Мігунов Антон 3 фізика Кравець Т.І.
       
 
2012 Дерев’янко Віктор 2 історія України Дубиніна Н.М.
2012 Дудаль Олександр 2 хімія Ончева Л.П.
2012 Швед Дмитро 3 біологія Ончева Л.П.
2012 Лєбедєв Володимир 3 українська мова Назаренко І.О.
2012 Кірюта Артем 3 українська мова Назаренко І.О.
2012 Куц Олександр 3 українська література Чечель Л.М.
2012 Семенюк Євген 3 українська література Чечель Л.М.
2012 Кравченко Віктор 3 українська література Горенко Г.В.
2015 Піддубний Григорій  4 фізика Кравець Т.І.
         
2016 Николаєвський Аркадій  2 Українська мова та література Скоробагатько К.В.
2016 Шльончак Денис 2 Біологія Ончева Л.П.
2016 Рогожин Микита 3 Етнологія, Історія України Дубініна Н. М.
2016 Богданов Ростислав 3 Українська мова та література Горенко Г.В.

Всеукраїнські учнівські олімпіади(обласний етап)

2004 Селютин В’ячеслав 3 (історія) Дубиніна Н.М.
         
2006 Короткий Микита 3 (біологія) ОнчеваЛ.П.
              
2007 Шекун Іван 3 (німецька мова) Голубєва Н.І.
         
2008 Горпинич Святослав 3 (англійська мова)  
         
2009 Чужиков Олексій 3 (німецька мова) Голубєва Н.І.
2009 Овчаренко Ярослав 3 (німецька мова) Голубєва Н.І.
         
2010 Чужиков Олексій 3 (німецька мова) Голубєва Н.І.
2014 Швед Дмитро 3 (астрономія) Кравець Т.І.
2015 Чубко Євгеній 2 (астрономія) Кравець Т.І.
2015 Романов Владислав 3 (англійська мова) Восковцова І.В.
         
2016 Фалькевич Вадим Геннадійович 3 (англійська мова) Восковцова І.О.