День Збройних Сил України

Сьогодні, у День Збройних Сил України, був проведений спільний захід ліцею «Захисник» та обласного театру юного глядача.
У цей святковий день голова Запорізької обласної ради привітала колектив КЗ «ЗОЛ «Захисник» ЗОР зі святом.

У своїй промові Олена Жук побажала педагогам та вихованцям здоров’я, життєвої успішності та миру. Від всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради пані Олена запевнила, що й у подальшому обласна громада приділятиме належну увагу підтримці Збройних сил України та розвитку нашого закладу.
Начальник ліцею полковник Руслан Кулька висловив слова вдячності офіцерам-вихователям, педагогам та усім працівникам ліцею за їх професійну майстерність у справі військово-патріотичного виховання молоді. Сьогоднішні ліцеїсти – майбутні захисники Батьківщини з честю будуть нести високе звання Запорізького ліцею «Захисник» та гідно примножуватимуть славетні традиції українського війська.
До Дня Збройних сил України за старанне навчання та зразкове виконання обов’язків ліцеїста кращі вихованці були нагороджені грамотами, подяками. Батькам кращих ліцеїстів та директорам навчальних закладів їх попереднього навчання направлено листи зі словами вдячності.
Кращі командири відділень та заступники командирів взводів отримали чергові навчальні звання.
Вдячні Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Січовий колегіум” що розділили святковий настрій разом із нами.
Дякуємо колективу Запорізький академічний обласний театр юного глядача – театр Молоді за співпрацю – чудовий концерт, гарний настрій та святкові подарунки вихованцям ліцею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *