День Гідності та Свободи

Щороку, коли природа завмирає в осінній прохолоді, готуючись до тривалого сну, наші серця сповнюються тривогою та болючими спогадами про пекельний листопад 2004-го й 2013 років. В той час наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю. Люди з невимовною жагою боротьби за гідне життя вийшли на вулиці. Їхньою зброєю була віра, мужність і сила духу.

Україна – це територія Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Попри війну, Україна відзначатиме 9-у річницю Революції Гідності.

Тема цьогорічного відзначення: «Революція Гідності – перший переможний бій великої війни», гасло – «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

Уже дев’ятий рік минає відтоді, як ми перегорнули нову сторінку історії України. Герої війни та Майданів спонукають нас твердо й упевнено йти в майбутнє. Гідність і Свобода, за яку вони поклали життя, ми несемо як стяг, високо над головами, задля пам’яті та прийдешніх поколінь.

Такі важливі дати допомагають мобілізувати нашу історичну пам’ять, більше розуміти причини й усвідомлювати історичні уроки, ставати сильнішими, опірнішими, бути переможними на всіх фронтах, які веде сьогодні Україна, захищаючи свою незалежність.

Сьогодні наші ліцеїсти зможуть більш детальніше пройнятися духом Героїзму, Гідності та Свободи на своїх сторінках гул-класу – тематичній виховній онлайн-годині: «Країна Нескорених».

Вітаємо вас з цим знаковим днем! Ми – переможемо! Все буде – Україна! 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *