З приводу хибної інформації щодо зґвалтування дев’ятикласниці ліцеїстом комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, яку поширили окремі засоби масової інформації, повідомляємо, що факт зґвалтування не підтвердився. Дану інформацію також підтвердила прес-служба Головного управління Національної поліції України в Запорізької області. Кримінальне провадження по даному факту не відкривали.
Але давайте задумаємося про наслідки неправдивої інформації, про те, що повинна відчувати людина, яку звинуватили і могло статися непоправне? Доросла людина не завжди взмозі впоратися з такими труднощами та психологічним тиском, а мова йде про шістнадцятилітнього підлітка.
Просимо всі засоби масової інформації, які поширили неправдиву та неперевірену інформацію, спростувати її.
Зі свого боку, адміністрація і педагогічний колектив ліцею «Захисник» повідомляє, що даний ліцеїст характеризується позитивно, бере активну участь в різноманітних заходах, має високі моральні якості і в майбутньому мріє стати справжнім офіцером, захисником своєї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *