День цивільного захисту

До 24 лютого 2022 року ми жили у звичних турботах – робота, дім, виховання дітей, а у вас – навчання, спілкування з друзями та допомога батькам. Будували плани на майбутнє, про щось мріяли, на щось сподівалися…

Все це змінилося в одну мить. Звістка про вторгнення російських військ на територію України змусила нас переоцінити своє життя. Ніхто з нас не був готовий до цих подій, не мав досвіду подолання надзвичайних стресових ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією.

Жахливі емоційно виснажливі умови повномасштабної загарбницької російської війни в Україні дуже негативно впливають на психологічний та фізичний стан кожного, хто в них потрапив.

Сьогодні наше завдання – зберегти фізичне і психологічне здоров’я, навчитися справлятися зі стресами та надзвичайними чи важкими ситуаціями самому і допомогти в цьому іншим. І от саме для цього в навчальних закладах проходить – День цивільного захисту.

Сучасні реалії потребують нових знань, які сьогодні і отримали ліцеїсти на уроці безпеки «Знати, щоб передбачити – передбачити, щоб діяти», а також перевірили свої набуті попередні знання за допомогою вікторини на знання цивільного захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *