Вічна пам’ять Героям. Вічна слава. Вічна подяка

Дорогі друзі, просимо разом із ліцейською родиною вшанувати пам’ять наших випускників, які загинули в першу добу повномасштабного вторгнення рф на територію України у 2022 році.

Лейтенант КОРОЛЕВИЧ ОЛЕКСАНДР загинув 24 лютого від осколкового поранення під час ракетно-бомбового удару. Будучи командиром тактичної групи з охорони та оборони визначеного об’єкту, вмілими діями зберіг життя особового складу. Сам Олександр до кінця залишився на бойовому посту.

Указом Президента України №157/2022 від 22 березня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Молодший лейтенант Державної прикордонної служби України КУЧМЕНКО ЄГОР разом з побратимами 25 лютого очолював прикордонний наряд на посту спостереження у м.Бердянськ. Під час виконання бойового завдання офіцер загинув, а усі його бойові товариші були важко поранені.

Указом Президента України №79/2022 від 28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *